Zdrowy Kręgosłup 2020/21 NOWY PROJEKT

Już od listopada 2020 rozpoczynamy projekt „Działania rehabilitacyjne dla dzieci w wieku szkolnym” RPMA.09.02.02-14-b227/18 skierowany do uczniów i uczennic klas 1-6 szkoły podstawowej z wadami postawy. Projekt potrwa do lipca 2021. Projekt jest współfinansowany z Europejskich Funduszy Społecznych.

W ramach projektu oferujemy bezpłatne cykliczne zajęcia ruchowe w grupach 4-osobowych, spotkania indywidualne z fizjoterapeutą oraz badania ortopedyczne. Projekt będzie realizowany w Józefowie w Kangurek Centrum Terapii, przy ul. Granicznej 10.

Zapisy na program odbywają się przez recepcję. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 733 383 883 lub e-mailowy biuro@kangurek-terapia.pl. Pracujemy od pn. do pt. w godz. 08.00-20.00.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

DOKUMENTY DO POBRANIA DLA OSÓB ZAPISANYCH

Formularze rekrutacyjne — do druku
Formularze rekrutacyjne — przykład prawidłowo wypełnionych
Regulamin


Zdrowy Kręgosłup 2019/20

JÓZEFÓW – INDYWIDUALNE ZAJĘCIA STACJONARNE

Na INDYWIDUALNE zajęcia rehabilitacyjne w Józefowie zapisują Państwo dzieci co tydzień (zapisy od czwartku), zapisy NIE SĄ cyklicznym wyborem. Można zarezerwować od 1 do 2 zajęć maximum.

REJESTRACJA KROK PO KROKU
 1. Klikamy przycisk REJESTRACJA i wybieramy usługę: CC Zdrowy Kręgosłup – JÓZEFÓW indywidualne (tylko dla uczestników programu Zdrowy Kręgosłup)
 2. Wybieramy specjalistę: Magdalena Strzelczyk lub Katarzyna Kaczmarska (proponujemy duży wybór terminów zajęć indywidualnych, dlatego rozłożyliśmy zapisy na 2 terapeutów). Jeżeli zapisy u jednego terapeuty wyczerpią się, prosimy wybrać innego.
 3. Wybieramy dzień tygodnia i godzinę zajęć (np. poniedziałek 02.09 godz. 10:00) i klikamy ikonę.
 4. Wpisujemy imię i nazwisko DZIECKA oraz e-mail i telefon RODZICA (więcej danych nie potrzebujemy) i klikamy ZAREJESTRUJ SIĘ.
 5. Na Państwa e-mail przyjdzie informacja o rejestracji, w celu zachowania wybranego terminu trzeba potwierdzić link w przeciągu godziny.
 6. Powtarzamy procedurę (od punktu 1 do 3) wybierając kolejny termin, jeśli jest dostępny.
 7. Jeżeli mamy więcej niż jedno dziecko, powtarzamy rejestrację dla następnych dzieci.
 8. W sytuacjach kryzysowych prosimy o kontakt: e-mail biuro@kangurek-terapia.pl lub telefon 733 38 38 83.

Projekt UE

KANGUREK centrum rozwoju dziecka został partnerem projektu „Zdrowy kręgosłup – zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci z woj. mazowieckiego”. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego w latach 2014-2020 ze środków Unii Europejskiej, Działanie 9.2 Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej.

Cel projektu:

 • poprawa stanu zdrowia w zakresie przeciwdziałania wad kręgosłupa wśród 320 dzieci klas I-VI szkół podstawowych z powiatu otwockiego.

Planowane efekty:

 • wzrost wykrywalności niezdiagnozowanych wad i chorób kręgosłupa oraz zmniejszenie w znaczącym stopniu wad kręgosłupa wśród dzieci w wieku szkolnym,
 • wzrost wiedzy w zakresie profilaktyki i leczenia chorób kręgosłupa u 640 osób przez objecie zadaniem dzieci oraz rodziców.

Wartość projektu: 1 940 508 zł, w tym wartość dofinansowana z Europejskiego Funduszu Społecznego: 1 552 406,40 zł.