1. Zapisy na komercyjne zajęcia terapeutyczne Zdrowy Kręgosłup

Uruchamiamy zapisy na 45 minutowe grupowe zajęcia terapeutyczne „zdrowy kręgosłup” w Józefowie, które odbywać się będą w Centrum Terapii Kangurek w Józefowie przy ul. Granicznej 10.  

Czas trwania zajęć 45 minut. Koszt pojedynczych zajęć to 45 zł. Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest utworzenie grupy minimum 4-osobowej oraz opłacenie zajęć cyklicznych za miesiąc z góry.

Dodatkowo mamy do zaoferowania dobrowolne, odpłatne badanie fizoterapeutyczne, na początku i na końcu cyklu zajęć. Koszt badania to 100 zł.

Przed rozpoczęciem zajęć prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który jest dostępny w naszej placówce oraz zgłoszenie się do nas w celu wypełnienia dokumentów.

Poniżej instrukcja rezerwacji i dostępne godziny. W razie pytań, chęci dokonania zmiany lub anulacji prosimy o kontakt z recepcją: biuro@kangurek-terapia.pl, tel. 733 383 883. 

REJESTRACJA KROK PO KROKU

 1. Klikamy przycisk REJESTRACJA i wybieramy usługę: Aa Grupowe zajęcia komercyjne zdrowy kręgosłup.
 2. Wybieramy specjalistę: Zdrowy Kręgosłup
 3. W kalendarzu od 25 do 29 października wybieramy dostępny dzień tygodnia , godzinę zajęć i klikamy ikonę. Prosimy nie sugerować się datą, chodzi o dzień tygodnia.
 4. Zapis na dany dzień tygodnia jest zapisem cyklicznym i nie trzeba powtarzać go na kolejne tygodnie.
 5. Wpisujemy imię i nazwisko DZIECKA, e-mail oraz telefon RODZICA (więcej danych nie potrzebujemy) i klikamy ZAREJESTRUJ SIĘ.
 6. Na Państwa e-mail przyjdzie informacja o rejestracji. W celu zachowania wybranego terminu trzeba potwierdzić link w przeciągu godziny. Jeżeli nie potwierdzą Państwo linku prosimy o sms do recepcji 733 383 883.
 7. Jeżeli mamy więcej niż jedno dziecko, powtarzamy rejestrację dla następnych dzieci. 
 8. W sytuacjach kryzysowych prosimy o kontakt: e-mail biuro@kangurek-terapia.pl lub telefon 733 38 38 83.

2. Zapisy na zajęcia Zdrowy Kręgosłup – WAKACJE Józefów

UWAGA!!! Tylko dla uczestników programu!

Uruchamiamy zapisy na 2 godzinne zajęcia rehabilitacyjne „zdrowy kręgosłup” w Józefowie, które odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 20:00 w Centrum Terapii Kangurek w Józefowie przy ul. Granicznej 10. Wakacyjny tryb zajęć rozpocznie się 28.06.2021r. a zakończy 31.08.2021r. Wybieracie Państwo od 1 do 6 zajęć maximum w miesiącu w dowolnej konfiguracji (można wybierać dni pod rząd, z tego samego tygodnia).

Poniżej instrukcja rezerwacji i dostępne godziny. W razie pytań, chęci dokonania zmiany lub anulacji prosimy o kontakt z recepcją: biuro@kangurek-terapia.pl, tel. 733 383 883.

REJESTRACJA KROK PO KROKU

 1. Klikamy przycisk REJESTRACJA i wybieramy usługę: AA Zdrowy Kręgosłup – WAKACJE Józefów (tylko dla uczestników projektu)
 2. Wybieramy specjalistę: Zdrowy Kręgosłup
 3. W kalendarzu wybieramy dzień tygodnia i godzinę zajęć (np. poniedziałek 28.06 godz. 8:00) i klikamy ikonę. 
 4. Wpisujemy imię i nazwisko DZIECKA, e-mail oraz telefon RODZICA (więcej danych nie potrzebujemy) i klikamy ZAREJESTRUJ SIĘ.
 5. Na Państwa e-mail przyjdzie informacja o rejestracji. W celu zachowania wybranego terminu trzeba potwierdzić link w przeciągu godziny. Jeżeli nie potwierdzą Państwo linku prosimy o sms do recepcji 733 383 883.
 6. Powtarzamy procedurę (od punktu 1 do 4) wybierając kolejny termin, jeśli jest dostępny. 
 7. Jeżeli mamy więcej niż jedno dziecko, powtarzamy rejestrację dla następnych dzieci. 
 8. W sytuacjach kryzysowych prosimy o kontakt: e-mail biuro@kangurek-terapia.pl lub telefon 733 38 38 83.

3. Zapisy na WARSZTATY DLA RODZICÓW

UWAGA!!! Tylko dla rodziców uczestników programu!

Prowadzimy szkolenia dla rodziców uczestników programu „Działania rehabilitacyjne dla dzieci w wieku szkolnym”. W dniach :

 • 10.07.2021
 • 24.07.2021
 • 07.08.2021
 • 28.08.2021

odbędą się kolejne tury spotkań (w spotkaniu może wziąć udział tylko jeden rodzic/opiekun dziecka!). Nauczymy Państwa jak wyrabiać zdrowe nawyki u dzieci, jakie ćwiczenia są wskazane, jak motywować do codziennego ruchu. Szkolenie będzie trwać ok. 45 min, a spotkanie będzie podzielone na część teoretyczną (omówienie częstych wad postawy) i praktyczną (zachęcamy do ubrania się w strój sportowy).

Szkolenia będą odbywać się w siedzibie Centrum Terapii Kangurek w Józefowie przy ul. Granicznej 10.

Warsztaty dla rodziców dzieci uczestniczących w programie są obowiązkowe.

Prosimy o podpisanie deklaracji uczestnictwa w warsztatach, która jest dostępna w recepcji CTKangurek.

Poniżej instrukcja rezerwacji i dostępne godziny. W razie pytań, chęci dokonania zmiany lub anulacji prosimy o kontakt z recepcją: biuro@kangurek-terapia.pl, tel. 733 383 883.

REJESTRACJA KROK PO KROKU

 1. Klikamy przycisk REJESTRACJA i wybieramy usługę: AA Warsztaty dla rodziców
 2. Wybieramy specjalistę: Zdrowy Kręgosłup
 3. Wybieramy godzinę (np. 10:30)
 4. Wpisujemy imię i nazwisko, e-mail oraz telefon (więcej danych nie potrzebujemy) i klikamy ZAREJESTRUJ SIĘ.
 5. Na Państwa e-mail przyjdzie informacja o rejestracji. W celu zachowania wybranego terminu trzeba potwierdzić link w przeciągu godziny. Jeżeli nie potwierdzą Państwo linku prosimy o sms do recepcji 733 383 883.
 6. W sytuacjach kryzysowych prosimy o kontakt: e-mail biuro@kangurek-terapia.pl lub telefon 733 38 38 83.

4. NOWY PROJEKT Zdrowy Kręgosłup 2020/21 – TRWA REKRUTACJA!!!( w tej chwili jedynie na listę rezerwową)

Od listopada 2020 rozpoczęliśmy rekrutację do projektu „ZDROWY KRĘGOSŁUP-działania rehabilitacyjne dla dzieci w wieku szkolnym” RPMA.09.02.02-14-b227/18 skierowany do uczniów i uczennic klas 1-6 szkoły podstawowej z wadami postawy. Projekt potrwa do lipca 2021. Projekt jest współfinansowany z Europejskich Funduszy Społecznych. W ramach projektu oferujemy bezpłatne cykliczne zajęcia ruchowe w grupach 4-osobowych, spotkania indywidualne z fizjoterapeutą i ortopedą oraz szkolenia dla rodziców. Projekt będzie realizowany w Józefowie w Kangurek-Centrum Terapii, przy ul. Granicznej 10.

Zapisy na program odbywają się przez recepcję.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 733 383 883 lub e-mailowy biuro@kangurek-terapia.pl. Pracujemy od pn. do pt. w godz. 08.00-20.00. Po zapisaniu przez recepcję na listę chętnych będziemy prosić o pobranie i wypełnienie dokumentów.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

DOKUMENTY DO POBRANIA DLA OSÓB ZAPISANYCH

Formularze rekrutacyjne — do druku
Formularze rekrutacyjne — przykład prawidłowo wypełnionych
Regulamin


Projekt UE

KANGUREK – CENTRUM TERAPII został partnerem projektu „Działania rehabilitacyjne dla dzieci w wieku szkolnym”. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego w latach 2014-2020 ze środków Unii Europejskiej, Działanie 9.2 Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej.

Cel projektu:

 • poprawa stanu zdrowia w zakresie przeciwdziałania wad kręgosłupa wśród 340 dzieci klas I-VI szkół podstawowych z województwa mazowieckiego.

Planowane efekty:

 • wzrost wykrywalności niezdiagnozowanych wad i chorób kręgosłupa oraz zmniejszenie w znaczącym stopniu wad kręgosłupa wśród dzieci w wieku szkolnym,
 • wzrost wiedzy w zakresie profilaktyki i leczenia chorób kręgosłupa u 340 osób przez objęcie zadaniem dzieci oraz rodziców.