1. NOWY PROJEKT Zdrowy Kręgosłup 2020/21 – TRWA REKRUTACJA!!!( w tej chwili jedynie na listę rezerwową)

Od listopada 2020 rozpoczęliśmy rekrutację do projektu „ZDROWY KRĘGOSŁUP-działania rehabilitacyjne dla dzieci w wieku szkolnym” RPMA.09.02.02-14-b227/18 skierowany do uczniów i uczennic klas 1-6 szkoły podstawowej z wadami postawy. Projekt potrwa do lipca 2021. Projekt jest współfinansowany z Europejskich Funduszy Społecznych. W ramach projektu oferujemy bezpłatne cykliczne zajęcia ruchowe w grupach 4-osobowych, spotkania indywidualne z fizjoterapeutą i ortopedą oraz szkolenia dla rodziców. Projekt będzie realizowany w Józefowie w Kangurek-Centrum Terapii, przy ul. Granicznej 10.

Zapisy na program odbywają się przez recepcję.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 733 383 883 lub e-mailowy biuro@kangurek-terapia.pl. Pracujemy od pn. do pt. w godz. 08.00-20.00. Po zapisaniu przez recepcję na listę chętnych będziemy prosić o pobranie i wypełnienie dokumentów.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

DOKUMENTY DO POBRANIA DLA OSÓB ZAPISANYCH

Formularze rekrutacyjne — do druku
Formularze rekrutacyjne — przykład prawidłowo wypełnionych
Regulamin


2. Zapisy na WARSZTATY DLA RODZICÓW – sobota 27.03

UWAGA!!! Tylko dla rodziców uczestników programu!

Prowadzimy szkolenia dla rodziców uczestników programu „Działania rehabilitacyjne dla dzieci w wieku szkolnym”. 27 marca (sobota) odbędzie się kolejna tura spotkań w grupach 5 osobowych (w spotkaniu może wziąć udział tylko jeden rodzic/opiekun dziecka!). Nauczymy Państwa jak wyrabiać zdrowe nawyki u dzieci, jakie ćwiczenia są wskazane, jak motywować do codziennego ruchu. Szkolenie dla każdej z grup potrwa 45 min, a spotkanie będzie podzielone na część teoretyczną (omówienie częstych wad postawy) i praktyczną (zachęcamy do ubrania się w strój sportowy). Szkolenia będą odbywać się w siedzibie Centrum Terapii Kangurek w Józefowie przy ul. Granicznej 10.

W sytuacji braku miejsc na warsztaty w w/w terminie, prosimy o kontakt z recepcją i wpisanie się na listę rezerwową. Będziemy się z Państwem kontaktować gdy będą się zwalniać miejsca.

Poniżej instrukcja rezerwacji i dostępne godziny. W razie pytań, chęci dokonania zmiany lub anulacji prosimy o kontakt z recepcją: biuro@kangurek-terapia.pl, tel. 733 383 883.

REJESTRACJA KROK PO KROKU

  1. Klikamy przycisk REJESTRACJA i wybieramy usługę: AA Warsztaty dla rodziców
  2. Wybieramy specjalistę: Zdrowy Kręgosłup
  3. Wybieramy godzinę (np. 10:30)
  4. Wpisujemy imię i nazwisko, e-mail oraz telefon (więcej danych nie potrzebujemy) i klikamy ZAREJESTRUJ SIĘ.
  5. Na Państwa e-mail przyjdzie informacja o rejestracji. W celu zachowania wybranego terminu trzeba potwierdzić link w przeciągu godziny. Jeżeli nie potwierdzą Państwo linku prosimy o sms do recepcji 733 383 883.
  6. W sytuacjach kryzysowych prosimy o kontakt: e-mail biuro@kangurek-terapia.pl lub telefon 733 38 38 83.


Projekt UE

KANGUREK – CENTRUM TERAPII został partnerem projektu „Działania rehabilitacyjne dla dzieci w wieku szkolnym”. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego w latach 2014-2020 ze środków Unii Europejskiej, Działanie 9.2 Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej.

Cel projektu:

  • poprawa stanu zdrowia w zakresie przeciwdziałania wad kręgosłupa wśród 340 dzieci klas I-VI szkół podstawowych z województwa mazowieckiego.

Planowane efekty:

  • wzrost wykrywalności niezdiagnozowanych wad i chorób kręgosłupa oraz zmniejszenie w znaczącym stopniu wad kręgosłupa wśród dzieci w wieku szkolnym,
  • wzrost wiedzy w zakresie profilaktyki i leczenia chorób kręgosłupa u 340 osób przez objęcie zadaniem dzieci oraz rodziców.